Estetická medicína

Aplikácia Botulotoxínu

Ošetrenie parí medzi najčastejšie a najbezpečnejšie metódy v prevencii starnutia.

Botulotoxín vrásky vyhladzuje a je vynikajúcou prevenciou ich vzniku. Dodáva tvári uvoľnený, svieži výraz a mladistvý vzhľad. Trendom súčastnosti je babybotox, teda nižšie dávky toxínu do požadovaných oblastí. Vrásky sú jemnejšie, ale súčasne je zachovaná mimika tváre. Je niekoľko oblastí kde sa tzv. botox aplikuje a to sú horuzontálne vrásky na čele, vráska hnevu, vejárikové vrásky okolo očí, bunny lines - vrásky na nose, gummy smile - ďasná viditeľné pri úsmeve, žuvacie svaly - pre zoštíhlenie tváre tzv. V-shape. Ďalšia oblasť kde dosiahneme botulotoxínom výborný výsledok je oblasť podpazušia, dlaní a chodidiel, tu toxín potláča nadmerné potenie až na 6-9 mesiacov.

Priebeh ošetrenia:

Po dôkladnej dezinfekcií a zakreslení aplikačných bodov, vpichneme inzulínovou ihlou látku do príslušnej oblasti. Samotný vpich nie je bolestivý, môžeme ho prirovnať k uštipnutiu.

Starostlivosť po ošetrení:

Tesne po aplikácií môžu byť miesta vpichu jemne začervenané, zvyčajne do hodiny začervenanie odoznie. 4 hodiny po ošetrení zotrvajte v spriamenej polohe, neležate, nepredkláňajte sa, neodporúčame 48 hodín po aplikácií cvičiť a piť alkohol, 14 dní po ošetrení nie je vhodná masáž, tváre či kozmetické ošetrenie.

lEfekt zákroku:

Účinok nastupuje 48-72h po aplikácií a plne sa rozvinie v priebehu nasledujúcich 14 dní. Samotná dĺžka efektu je po prvej aplikácií 3-4 mesiace, pri opakovaní ošetrenia sa doba účinku predlžuje na 6-9 mesiacov.

Cenník

Botulotoxín 1 lokalita

100

Botulotoxín 2 lokality

170

Botulotoxín 3 lokality

230

Baby botulotoxín 1 lokalita

60

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram