Estetická medicína

Aptos Niťový lifting

Unikátna metóda niťového liftingu prináša výsledky bez použitia skalpelu a to takmer okamžite po zákroku. APTOS nite sa zavádzajú do podkožného tukového tkaniva s cieľom zdvihnúť mäkké tkanivá a povädnutú kožu, podporiť rast kolagénových vlákien a aktivovať lokálne prekrvenie.

Čo dosiahneme?
  • Zdvihnutie línii tváre, ktoré v plynom gravitácie klesajú.
  • Vyhladenie nosovoústnych či marionetových vrások a zvýraznenie kontúry sánky.
  • Vytvorenie objemu napríklad v oblasti lícnych kostí.
  • Výrazné skvalitnenie kože vďaka unikátnemu zloženiu nití.

Efekt pretrváva približne 2 roky. Zákrok je určený pre klientov vo veku 30 – 50 rokov, ktorí ešte nie sú indikovaní na chirurgický facelifting alebo sa invazívnym zákrokom vyhýbajú.


Priebeh zákroku

Samotný "zákrok" trvá približne 30 minút a vykonáva sa v lokálnej anestézii. Lekár zavedie vstrebateľné nite špeciálnou kanylou do podkožia kde sa niť pomocou jemných háčikov zachytí o mäkké tkanivá a spĺňa si svoju liftujúcu funkciu. Zákrok je nebolestivý, klient pociťuje len pocit tlaku a mierneho ťahu.

Starostlivosť po zákroku:

Niekoľko dní po zákroku bude prítomný opuch či modrinky. Asymetria a malé deformity sú v poriadku a preto je vhodná 3-7 dňová rekonvalescencia v domácom prostredí. Môžete pocitovať ťah nití pri výraznejšej mimike či konzumácií jedla (prvé dni odporúčame skôr mäkkšiu stravu), tieto pocity úplne vymiznú za 7-14 dní. Rýchlejšiemu hojeniu napomáha nosenie špeciálnej čelenky, ktorú dostanete od nás v ambulancií.

Cenník

APTOS 900€ AKCIA!!

599

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram