Estetická medicína

Dermaheal HSR Mezoterapia

Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť hydratuje, revitalizuje, rozjasňuje a zjednocuje farebný tón. Princípom je aplikácia špeciálneho koktejlu účinných látok ako sú minerály, vitamíny, koenzýmy či aminokyseliny do spodných vrstiev pokožky, kde poskytuje okamžitý efekt a dlhotrvajúci účinok. Dermaheal HSR sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá je ideálnym zdrojom hydratácie s účinkami pevnejšieho a žiarivejšieho vzhľadu. Naviac zlepšuje celkový stav a pružnosť pokožky.

Priebeh ošetrenia:

Ako prvý nanášame znecitlivujúci lidocainový krém, aby bolo ošetrenie bezbolestné. Následne ošetrovanú oblasť dôkladne vyčistíme. Prístroj Vital injektor pomocou vákua nasaje pokožku, následne piatimi ihličkami bezbolestne a bezpečne aplikuje kyselinu hyalurónovú do cielenej časti kože. Táto metoda zaručí rovnomerné rozloženie séra v pokožke.

Starostlivosť po ošetrení:

Pleť je jemne začervenaná, prítomný je mierny opuch viditeľný hlavne v miestach po vpichoch. Úplne prirodzene sa môžu vyskytnúť modrinky. Do ďalšieho dňa ustupuje opuch, jemné začervenanie može pretrvávať 3 dni. Môžete naniesť ľahký make-up a pokojne ísť do práce.

Efekt:

Výsledkom je hydratácia kože, tvorba elastínu a kolagénu, čo sa prejaví ako pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka. Dermaheal HSR sérum je pre každý typ pleti a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Na dosiahnutie žiadaného efektu doporučujeme 4-8 aplikácií v intervaloch, ktoré inividuálne určí lekár.

Cenník

1 aplikácia

120

4 aplikácie

432

8 aplikácií

768

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram