Estetická medicína

Hydratácia pier

Estetický zákrok vhodný pre klientov, ktorí chcú svoje pery hydratovať, vyhladiť vrásky a ryhy, ktoré sa na perách objavujú v dôsledku straty hydratácie. Pery ostávajú veľkosťou nezmenené. Výplňový materiál na báze kyseliny hyaulóronovej prináša prirodzený vzhľad a dokonale sa prispôsobuje tkanivu pier. Pery ostanú mäkké, jemná a hydratované.

Priebeh ošetrenia:

Samotnému vyšetreniu predchádza konzultácia s lekárom, ktorý na základe vašich požiadaviek a predstáv určí najvhodnejší typ a množstvo materiálu. Následne aplikujeme znecitlivujúci krém, ktorý urobí celý zákrok konfortnejším. Miesto dôkladne dezinfikujeme a následne jemnou tenkou ihličkou aplikujeme kyselinu hyalurónovú.

Starostlivosť po ošetrení:

Drobné modrinky po zákroku sú úplne bežné, kvôli intenzívne prekrvenému tkanivu, ktorým pery sú. Taktiež je prítomný opuch, ktorý odozneje do niekoľkých dní.  Odporúčame pery hydratovať z vonka hydratačným balzamom a z vnútra dostatočným príjmom tekutín.

Po aplikácií kyseliny hyaluronovej sa neodporúča 48h po ošetrení výrazná fyzická aktivita, 2 týždne návšteva sauny, kryokomory, solárian a návšteva zubára. Taktiež sa vyhnite priamemu slneniu, SPF 50+ je samozrejmosťou.

Efekt:

Výsledok je viditeľný okamžite.

Cenník

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 1ml

280

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 0,5ml

170

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram