Estetická medicína

Laserová epilácia

Prístroj EPILIA RF kombinuje overenú technológiu diodového 808 nm laseru a radiofrekvenčnej energie pre efektívnu eliminácu chĺpkov. Pracuje na princípe premeny svetla na teplo, ktoré sa viaže na pigment v chĺpkoch. Teplo zničí vlasovú cibuľku a tá už nedokáže vytvoriť nový chĺpok. Laserová energia efektívne zničí iba korienky chĺpkov, ktoré sú v okamihu laserového ošetrenia v rastovej fáze. Na dosiahnutie požadovaného efektu je preto nutné ošetrenie pravidelne opakovať s časovým odstupom (interval laserovej epilácie závisí na oblasti tela). Celkový počet laserových epilácii je však daný viacerými faktormi a preto ich bohužiaľ nie je možné dopredu odhadnúť. Záleží na množstve korienkov v rastovej fáze, na veľkosti a farbe chĺpkových korienkov a na použitej energii epilačného lasera. Výhodou je vysoká účinnosť (nejde o málo efektívne intenzívne pulzné svetlo IPL a iné nelaserové prístroje s nízkym výkonom) a znesiteľná bolestivosť modernej laserovej epilácie. Koža nie je dlhodobo začervenaná, netvoria sa pľuzgiere ani chrasty. V neposlednom rade je výhodou tohoto ošetrenia aj výrazná úspora času a financií (po kompletnej kúre epilácie laserom už nie je nutné chĺpky pravidelne odstraňovať iným spôsobom).

Pred ošetrením:

Pre želaný efekt je potrebné absolvovať sériu sedení s určitými rozostupmi podľa ošetrovanej partie. Tvár v intervale 3-4 týždňov. Podpazušie, intímna oblasť, hrudník, chrbát, brucho v intervale 6-8 týždňov. Dolné končatiny, horné končatiny, chrbát cca 2-3 mesiace. Niekoľko týždňov pred depiláciou laserom nesmiete chĺpky vytrhávať inak klesá účinnosť laserovej depilácie. Holenie a strihanie zakázané nie je, naopak pred laserovým výkonom je nutné chĺpky oholiť.

Starostlivosť po ošetrení:

Po ošetrení sa môže objaviť začervenanie ošetrovanej oblasti. Môže sa objaviť aj pocit pálenia, ktorý do ďalšieho dňa vymizne, pomáhajú prípravky s panthenolom alebo aloe vera. Zabráňte pôsobeniu UV žiarenia na ošetrenú oblasť minimálne 2-3 týždne po ošetrení (môžete používať krémy s vysokými ochrannými krémami SPF 50+).  Chĺpky sa počas celého cyklu ošetrení nesmú vytrhávať, môžu sa iba holiť.

Cenník

Pri kombinácii ošetrení epilácia nad 150€ zľava 10%

Horná pera

15

Brada

20

Bokombrady

20

Krk

20

Zátylok

30

Obočie

20

Hrudník

60

Podpazušie

30

Ramená

50

Predlaktia

50

Chrbát

90

Linea alba - pupok

50

Bikiny

40

Bikiny komplet

60

Glutea – zadok

50

Análna oblasť

40

Krížová oblasť

30

Stehná

100

Predkolenia

90

Kolená

20

Priehlavky

20

Prsty na nohách

20

Bradavky

20

Líca

20

Holenie pred epiláciou

20

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram