Estetická medicína

Morpheus8

Morpheus8 je bezpečnou a účinnou možnosťou ošetrenia, ktorá využíva rádiofrekvenčnú a mikroihličkovú technológiu, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a dodáva tvári, krku a telu mladistvý vzhľad bez použitia laseru či chirurgického zákroku. Prináša najhlbšie frakčné ošetrenie (preniká do hĺbky 8mm) a pomocou zahriatia tkaniva a žiadaného mikropoškodenia dermy ju remodeluje a oddialuje známky starnutia. Morpheus8 je bezpečný pre všetky typy pleti s malým rizikom hyperpigmentácie, ktorá je prítomná pri iných metódach resurfacingu.

Starostlivosť po zákroku

Výhodou je krátka rekonvalescencia. Väčšina pacientov sa po zákroku vracia k bežným aktivitám, ako je práca. Je však veľmi dôležité dodržiavať niekoľko pokynov a to vyhýbania sa namáhavému cvičeniu niekoľko dní po ošetrení, používať SPF 50+ a obmedziť návštevu sauny či solária. 48 hodín po ošetrení neodporúčame používať chemické exfolianty a retinol. Dôležitá je hydratácia v podobe hydratačných krémov.

Efekt zákroku:

Počet ošetrení, závisí od stavu vašej pokožky jej kvality, prítomnosti vrások či pigmentových škvŕn. Vhodné sú 1-3 ošetrenia v rozostupe 1 mesiaca. Prvé výsledky sú viditeľné niekoľko dní po ošetrení, najviac však tri týždne po ňom. Zlepšovanie kvality pokožky pokračuje aj ďalšie 3 mesiace po ošetrení. Výsledky vydržia tak dlho, ako sa budete o svoju pleť starať, nosiť opaľovací krém počas dňa, používať kvalitné produkty starostlivosti o pleť.

Ošetrovné oblasti:

Tvár
Okolie očí
Línie starnutia na lícach a krku
Kolená
Brucho
Jazvy po akné

Cenník

Oči

200

Tvár

320

Tvár + podbradok

390

Tvár + krk

400

Tvár + dekolt

420

Tvár + podbradok + krk

420

Tvár + podbraok + krk + dekolt

470

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram