Estetická medicína

Odstránenie kožných výrastkov

Kožné výrastky a ich odstránenie je veľmi jednoduché a časovo nenáročné. Modernou formou odstránenia je laserová technológia alebo odstránenie pomocou elektrokauera. Sú to neškodné výrastky či iné kožné útvry (hemangiómy, bradičky, fibrómy), esteticky rušivo alebo sú na miestach, kde sú opakovane mechanicky dráždené.

Priebeh ošetrenia:

Kožný výrastok sa znecitlivý lokálnym anestetikom a následne sa pôsobením lasera/ elektrokauteria úpne odstráni. Zásah je veľmi šetrný, presný a plne bezbolestný. Po zákroku sa miesto ošetrí antibiotickým púdrom, aby sa predišlo vzniku infekcie. V mieste ošetrenia sa behom nasledujúcich dní vytvára drobná chrastička, ktorá sama do 7-10 dní odpadne. Po odpadnutí chrasty ostatne len minimálne začervenané miesto, ktoré postupne vybledne do farby kože bez jazvy.

Efekt zákroku:

Kožný útvar je odstránené ihneď pri zákroku.

Starostlivosť po ošetrení:

Počas hojenia sa klient musí dôsledne vyhýbať slnečnému žiareniu a soláriu minimálne 1 mesiac a ošetrované miesta natierať vysokým ochranným faktorom SPF 50+.

Cenník

Odstraňovanie útvarov

Laserová ablácia menší útvar

20

Laserová ablácia väčší útvar

30

Kauter menší útvar

20

Kauter väčší útvar

20

Kryoterapia menší útvar

5

Kryoterapia väčší útvar

5

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram