Estetická medicína

Okolie úst

Dolná tretina tváre je velmi dynamická oblasť náchylná na vznik nedokonalostí spojených so stratou elasticity pokožky, poklesu tvorby kolagénu, redukciou a posunom tukových kompartmentov tváre. Vplyvom gravitácie, výraznej mimiky a pribúdajúceho veku dochádza k poklesu kontúr tváre, vzniku nosovoústnych a marionetových vrások, poklesnutým kútikom či tzv. ,,fajčiarskym” vráskam.

Nosovoústne vrásky
Priebeh ošetrenia:

Materiál na báze kyseliny hyaluronovej sa aplikuje tenkou ihlou alebo kanylovou technikou do vybranej časti nosovoústneho okolia a postupnou aplikáciou a vrstvením vyhladzuje vzniknutú vrásku. Veľmi pekný efekt prinesie aj navrátenie objemu do oblasti líčok, ktoré má za následok podvihnutie a vyhladenie nosovoústnej vrásky.

 

Vrásky nad hornou perou
Priebeh ošetrenia:

Prvou možnosťou je aplikácia výpňového materiálu ihličkou alebo kanylovou technikou do oblasti nad perou. Druhou možnosťou je jemná úprava kontúry hornej pery tenkou ihličkou a kyselinou hyalurónovou a tým “vyrovnať” mimické vrásky nad perou.

Treťou možnosťou je použite CO2 frakčného lasera, ktorý zbrusovaním a následnou stimuláciou tvorby kolagenu navodí úpravu problematickej partie. Ten najvhodnejší postup pre vás odporučí lekár.

 

Zdvihnutie kútikov
Priebeh ošetrenia:

Tenkou ihličkou sa výplňový materiál aplikuje do oblasti ústnych kútikov s výsledným efektom podvihnutia.

Starostlivosť po ošetrení:

Ako pri každom použití ihly sa môže objaviť opuch či modrinka v mieste vpichu, ktorý do niekoľkých dní ale odoznieva.

Neodporúča sa 48h po ošetrení výrazná fyzická aktivita, 2 týždne návšteva sauny, kryokomory či solária. Taktiež sa vyhnite priamemu slneniu, SPF 50+ je samozrejmosťou.

Efekt:

Okamžitý po aplikácií.

Cenník

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 1ml

280

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 0,5ml

170

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram