Estetická medicína

Pigmentácie

Jeseň a zimné obdobie je ideálne na liečbu pigmentových škvŕn. Tento problém často sprevádza  hormonálne zmeny ako je tehotenstvo, ochorenia štítnej žľazy či nadmerné opaľovanie bez dostatočného ochranného UV faktoru. Prirodzený je výskyt pigmentových škvŕn vo vyššom veku. Môžu sa vyskytovať na koži celého tela, najčastejšie však na tvári, krku, dekolte a chrbtoch rúk.

Brithning Dermaheal SB Mezotrapia - miniinvazívna metóda, ktorá pleť rozjasňuje a zjednocuje farebný tón. Je koktejlom účinných látok, ktoré potláčajú tvorbu melanínu so silným depigmentačným účinkom. Taktiež obsahuje zložky stimulúce produkciu kolagénu a elastínu pre omladenie a rozžiarenie pokožky.

Priebeh ošetrenia:

Ako prvý nanášame znecitlivujúci lidocainový krém, aby bolo ošetrenie bezbolestné a ošetrovanú oblasť dôkladne vyčistíme.

Prístroj Vital injektor pomocou vákua nasaje pokožku, následne piatimi ihličkami bezbolestne a bezpečne aplikuje sérum do cielenej časti kože. Táto metoda zaručí rovnomerné rozloženie séra a tým zintenzívni efekt ošetrenia.

 

Starostlivosť po ošetrení:

Pleť je jemne začervenaná, prítomný je mierny opuch viditeľný hlavne v miestach po vpichoch. Úplne prirodzene sa môžu vyskytnúť modrinky. Opuch ustupuje do dvoch dní, jemné začervenanie može pretrvávať 3 dni. Môžete naniesť ľahký make-up a pokojne ísť do práce.

Neodporúčame 48h po aplikácií fyzickú záťaž, návštevu sauny, kryokomory a solária. Samozrejmosťou je intenzívna ochrana SPF 50+.

V našej klinike ponúkame aj ďalšie možnosti ošetrenia. Záleží od hrúbky, intenzity a rozsahu pigmentácie. Naše lekárky po konzultácií nájdu to najvhodnejšie pre vás.

Skin Tech TCA chemický peeling – odstraňuje vrchnú vrstvu poškodenej pokožky. V priebehu niekoľkých ošetrení dosahujeme zjemnenie a farebné zjednotenie.  Na ošetrenie pleti sa využíva lekársky peeling 15% TCA.  Tlačidlo Viac

CO2 Laser – laserová dermabrázia, zbrusovanie kožného povrchu. Na ošetrenej ploche sa vytvoria drobné chrastičky, ktoré sa počas nasledujúcich dní postupne odstránia. Podľa intenzity pigmentácie sa ošetrenie opakuje. Pre udržanie efektu je nutná aplikácia krémov s vysokými UV filtrami a vyhýbanie sa intenzívnemu opaľovaniu.

Cenník

1 ošetrenie

55

4 ošetrenia

200

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram