Estetická medicína

Profhilo Body

Nie je to klasická mezoterapia ani výplňový materiál, ale unikátna bioremodelačná technika (booster) na skvalitnenie kože a efektívne, rýchle omladenie.

  • okamžitý efekt
  • stimulácia tvorby kolagénu, elastínu a obnova hladiny kys. hyalurónovej v pokožke
  • aplikácia možná celoročne
  • najvyššia koncentrácia HA na trhu (64mg/ 2ml)
  • bez chemikálií, len tepelne stabilizovaná 100% HA
  • víťaz Aesthetics Awards 2022 v kategórii INJEKČNÝ PRODUKT ROKA 2022
Priebeh ošetrenia:

Po dôkladom očistení pokožky aplikujeme Profhilo tenkou ihličkou metódou BAP (Bio-Aesthetic Points). Materiál sa rovnomerne rozdelí rovnomerne do 10 bodov v ošetrovanej oblasti. Extrémne vysoká koncentrácia kys. hyalurónovej zabezpečí okamžitú rovnomernú difúziu v koži.

Starostlivosť po ošetrení:

Môže sa vyskytnúť krátkodobé začervenanie, opuch v mieste aplikácie, v ojedinelých prípadoch modrinka. Mierne nerovnosti spôsobené aplikovaním materiálu úplne vymiznú do 24 hodín, nie je nutné masírovanie v mieste aplikácie. Neodporúčame 48h po aplikácií fyzickú záťaž, návštevu sauny, kryokomory, solária a nadmerné slnenie.

Efekt:

Profhilo stimuluje tvorbu kolénu a elestínu v koži, obnovuje hydratáciu čím výrazne zlepšuje štruktúru, kvalitu, pružnosť, textúru a tón pleti. Viditeľný je krásny a prirodzený lifting tváre. Výsledky sú badateľné hneď po ošetrení, ďalej sa rozvíjajú v priebehu 4 týždňov po ošetrení. Odporúčané sú 2-3 ošetrenia (v závislosti od stupňa starnutia pokožky) s 30 dňovým odstupom.

Cenník

Profhilo Body

600

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram