Estetická medicína

Radiesse

Vekom tvorba kolagénu klesá, prejavuje sa najmä poklesom, stratou objemu a pružnosti pokožky. Radiesse je stimulačná výplň na báze kalciumhydroxyapatitu a jej výsledkom je postupná stimulácia neokolagenézy - tvorby kolagénu. Navracia pokožke stratené vlastnosti ako je pevnosť a pružnosť, dopĺňa stratený objem, vypĺňa vrásky, liftuje a spevňuje kontúry. Tvár je po aplikácii plnšia, nastáva liftingový efekt s dôrazom na zachovanie prirodzenosti. Radiesse je unikátne a vyhľadávané ošetrenie aj na oblasť krku, dekoltu a rúk.

Priebeh ošetrenia:

Po dôkladnom očistení pokožky sa pomocou kanyly rovnomerne aplikuje materiál do presne stanovených oblastí tváre, krku, dekoltu alebo rúk.

Starostlivosť po ošetrení:

Môže sa vyskytnúť krátkodobé začervenanie, opuch v mieste aplikácie, v ojedinelých prípadoch modrinka. Mierne nerovnosti spôsobené aplikovaním materiálu úplne vymiznú do 24 hodín, nie je nutné masírovanie v mieste aplikácie. Neodporúčame 48h po aplikácií fyzickú záťaž, návštevu sauny, kryokomory, solária a nadmerné slnenie.

Efekt zákroku:

Vyhladenie vrások, spevnenie kontúr tváre, liftingový efekt, zlepšenie elasticity pokožky. Podľa veku, typu pleti a životosprávy je účinok 1,5 až 2 roky.

Cenník

Radiesse

340

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram