Estetická medicína

Skinbooster Vital

Lekárska mezoterapia je miniinvazívne ošetrenie pleti, pri ktorom sa aplikuje kys. hyalurónová priamo do pokožky na miesto, kde sa prirodzene nachádza a spĺňa si svoju hydratačnú funkciu. Rovnomernú aplikáciu zabezpečí prístroj Vital Injector 2. Koži dodáva okrem hydratácie aj jemnú výplň. Vrásky či jazvičky po akné sa zjemňujú a eliminujú. Pokožka je dlhodobo hydratovaná, jemnejšia a žiarivejšia. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Na pleť pôsobí ako booster, čiže prevencia proti starnutiu a ochabnutiu pleti. Ošetrované oblasti sú tvár, okolie očí, krk, dekolt a chrbty rúk.

Priebeh ošetrenia:

Ako prvý nanášame znecitlivujúci lidocainový krém, aby bolo ošetrenie bezbolestné. Následne ošetrovanú oblasť dôkladne vyčistíme.

Prístroj Vital injektor pomocou vákua nasaje pokožku, následne piatimi ihličkami bezbolestne a bezpečne aplikuje kys. hyalurónovú do cielenej časti kože. Táto metoda zaručí rovnomerné rozloženie vyplňového materiálu. Efekt sa plne rozvinie do 2 týždňov.

Starostlivosť po ošetrení:

Pleť je jemne začervenaná, prítomný je mierny opuch viditeľný hlavne v miestach po vpichoch. Úplne prirodzene sa môžu vyskytnúť modrinky. Opuch ustupuje už na ďalší deň, jemné začervenanie može pretrvávať 3 dni. Môžete naniesť ľahký make-up a pokojne ísť do práce.

Neodporúčame 48h po aplikácií fyzickú záťaž, návštevu sauny, kryokomory, solária a nadmerné slnenie.

Efekt:

Výsledkom je hydratácia kože, tvorba elastínu a kolagénu, čo sa prejavý ako pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka.

Skinbooster je pre každý typ pleti a je vhodný pre klientov od 25. roku života.

Na dosiahnutie intenzívnejšieho efektu odporúčame 3 aplikácie po sebe v intervale 3-4 týždňov.

Cenník

Skinbooster

280

Skinbooster 3 aplikácie

690

HArmonyCa

400

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram