Estetická medicína

Vlasová mezoterapia

Ošetrenie DermaHeal HL sérum spočíva v stimulácií vlasových korienkov a pokožky hlavy, ktoré znižujú vypadávanie vlasov, podporujú rast, regenerujú vlasové cibuľky a zlepšujú celkový stav vlasov i pokožky hlavy. Vlasy sú hustejšie, silnejšie a lesklejšie.

Účinné látky vpravíme priamo do hĺbky pokožky a dodáme vlasovým folikulom potrebné živiny.‍

Plazmaterapia

Pomáha regenerovať vlasové folikuly, podporuje rast a obnovu vlasového tkaniva, výsledkom je zastavenie vypadávania a naštartovanie rastu nových vlasov. Rastové faktory v krvných doštičkách stimulujú opravné procesy buniek a tým regeneráciu a obnovu poškodených buniek.

Liečba je účinná pre dámy, ktoré trápi vypadávanie vlasov, túžia po silnejších a zdravších vlasoch. Taktiež pre pánov, ktorým pomáha zastaviť a oddialiť vypadávanie vlasov vplyvom androgénnej alopécie (hormonálny dysbalans mužských hormónov, genetická záťaž). Veľký benefit vie priniesť aj pri liečbe Alopecia areata (strata vlasov na ohraničenom mieste). Najúčinejšia je kombinácia plazmaterapie a vlasovej mezoterapie, nakoľko sa dopĺňajú. Kým vlasová mezoterapia obsahuje cenný komplex výživných látok a vitamínov, ktoré môžu v ošetrovanej oblasti chýbať, plazma obsahuje telu vlastné výživné látky a rastové faktory, ktoré podporujú regeneráciu vlasového lôžka.

Priebeh ošetrenia:

Mezoterapia:

Pomocou Vital injektora sa jemnými, tenkými ihličkami sérum rovnomerne aplikuje do vlasovej oblasti hlavy. Zákrok trvá pár minút a nie je pre klienta bolestivý, nutná nie je ani lokálna anestéza.

Plazmaterapia:

V prvom kroku odoberieme krv pacienta, následne centrifugáciou získame dostatočné množstvo vlastnej plazmy a pomocou tenkej ihličky ju vpravujeme do pokožky.

Starostlivosť po ošetrení:

Po absolvovaní ošetrenia nie je vhodné 24h umývať vlasy šampónom, kondicionérom, používať dráždivú kozmetiku. Taktiež 24h obmedzte fyzickú aktivitu na minimum vyvarujte sa priamemu slnku (UV žiareniu) a nadmernému poteniu napríklad v saune. Počet a frekvencia ošetrení je individuálny, určí ho lekár pri dôslednej konzultácií s klientom.

Cenník

1 aplikácia

120

4 aplikácie

432

8 aplikácií

768

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram