Estetická medicína

Zväčšenie pier

Zákrok je pre klientov, ktorí chcú dodať svojím perám krajší vzhľad, zväčšiť ich objem, opraviť asymetriu a zvýrazniť kontury pier. Toto ošetrenie patrí medzi najobľúbenejšie estetické zákroky.

Techniky aplikácie sú rôzne. Lekár sa riadi nie len vašimi predstavami, ale aj anatomickými možnosťami pier. ,,Menej je viac’' a pri perách to platí dvojnásobne, preto uprednostňujeme postupné budovanie dokonalého tvaru aj veľkosti. Výplňový materiál na báze kyseliny hyaulóronovej sa dokonale prispôsobuje tkanivám. Pery ostanú mäkké, jemná a hydratované.

Priebeh ošetrenia:

Samotnému vyšetreniu predchádza konzultácia s lekárom, ktorý na základe vašich požiadaviek a predstáv určí najvhodnejší typ a množstvo materiálu a techniku aplikácie. Následne nanesieme znecitlivujúci krém, ktorý urobí celý zákrok komfortnejší. Miesto dôkladne dezinfikujeme a následne jemnou tenkou ihlou aplikujeme kyselinu hyalurónovú.

Starostlivosť po ošetrení:

Drobné modrinky po zákroku sú úplne bežné, kvôli intenzívne prekrvenému tkanivu, ktorým pery sú. Taktiež je prítomný opuch, ktorý odoznie do niekoľkých dní. Odporúčame pery hydratovať z vonka hydratačným balzamom a z vnútra dostatočným príjmom tekutín.

Po aplikácií kyseliny hyaluronovej sa neodporúča 48h po aplikácií výrazná fyzická aktivita, 2 týždne návšteva sauny, kryokomory, solária a návšteva zubára. Taktiež sa vyhnite priamemu slneniu, SPF 50+ je samozrejmosťou.

Efekt:

Výsledok je viditeľný okamžite. V individuálnych prípadoch je potrebné ošetrenie zopakovať pre postupné a prirodzené dosiahnutie želaného vysledku.

Cenník

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 1ml

280

Aplikácia kyseliny hyaluronovej 0,5ml

170

Novinka!
Ošetrenie Morpheus8

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram